Przejdź do treści
z-dykty.pl

Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie

Przedszkole · publiczna · Nowy Prażmów · gmina Prażmów

Uczy się tu 32 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 48 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 16 placówek.

Uczniowie

32

Oddziały

2

Uczniów na oddział

16

Numer RSPO

4972

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Gmina Prażmów

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Prażmów

Wszystkie placówki gminy Prażmów

Najczęstsze pytania — Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie

Ilu uczniów ma Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie?

Do placówki Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie (Nowy Prażmów, gmina Prażmów, pow. piaseczyński, woj. mazowieckie) uczęszcza 32 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 47,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 16 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Prażmów. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie?

Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie działa w: Nowy Prażmów, gmina Prażmów, pow. piaseczyński, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 16 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie?

Numer RSPO tej placówki to 4972. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Gminne Przedszkole w Nowym Prażmowie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗