Przejdź do treści
z-dykty.pl

Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich

Przedszkole · publiczna · Lipce Reymontowskie · gmina Lipce Reymontowskie

Uczy się tu 100 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 88 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 4 placówek.

Uczniowie

100

Oddziały

4

Nauczyciele

10

Uczniów na oddział

25

Na jednego nauczyciela przypada 10 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

279105

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Gmina Lipce Reymontowskie

Typ organu

Gmina

Inne placówki w gminie Lipce Reymontowskie

Wszystkie placówki gminy Lipce Reymontowskie

Najczęstsze pytania — Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich

Ilu uczniów ma Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich?

Do placówki Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich (Lipce Reymontowskie, gmina Lipce Reymontowskie, pow. skierniewicki, woj. łódzkie) uczęszcza 100 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 88 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 4 oddziałów, czyli średnio 25 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 13 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich?

W placówce pracuje 10 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 10 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Gmina Lipce Reymontowskie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich?

Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich działa w: Lipce Reymontowskie, gmina Lipce Reymontowskie, pow. skierniewicki, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 4 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich?

Numer RSPO tej placówki to 279105. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Gminne Przedszkole w Lipcach Reymontowskich — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗