Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim
Przedszkole · publiczna · Kosów Lacki · gmina Kosów Lacki
Uczy się tu 175 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 120 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 5 placówek.
Uczniowie
175
Oddziały
8
Nauczyciele
15
Uczniów na oddział
21,9
Na jednego nauczyciela przypada 11,7 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
80147
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Gmina Kosów Lacki
Typ organu
Gmina
Inne placówki w gminie Kosów Lacki
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie LackimSzkoła podstawowa · 346 uczniów
- Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego w Kosowie LackimLiceum ogólnokształcące · 64 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w Kosowie LackimBranżowa szkoła I stopnia · 45 uczniów
- Zespół Szkół w Kosowie LackimZespół szkół i placówek oświatowych
Najczęstsze pytania — Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim
Ilu uczniów ma Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim?
Do placówki Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, gmina Kosów Lacki, pow. sokołowski, woj. mazowieckie) uczęszcza 175 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 119,5 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 8 oddziałów, czyli średnio 21,9 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,8 uczniów na oddział — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim?
W placówce pracuje 15 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 11,7 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Gmina Kosów Lacki. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim?
Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim działa w: Kosów Lacki, gmina Kosów Lacki, pow. sokołowski, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 5 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim?
Numer RSPO tej placówki to 80147. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Gminne Przedszkole w Kosowie Lackim — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗