Elemelek Niepubliczne Przedszkole
Przedszkole · niepubliczna · Lipnik · gmina Stargard
Uczy się tu 142 uczniów.
To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 32 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 17 placówek.
Uczniowie
142
Oddziały
8
Nauczyciele
20
Uczniów na oddział
17,8
Na jednego nauczyciela przypada 7,1 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.
Numer RSPO
276178
Rodzaj wpisu
samodzielna
Organ prowadzący
Karolina Gwóźdź
Typ organu
Osoba fizyczna
Inne placówki w gminie Stargard
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrzędzicachSzkoła podstawowa · 426 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w PęzinieSzkoła podstawowa · 230 uczniów
- Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w MałkocinieSzkoła podstawowa · 187 uczniów
- Szkoła Podstawowa w StrachocinieSzkoła podstawowa · 186 uczniów
- Szkoła Podstawowa w SownieSzkoła podstawowa · 123 uczniów
- Publiczne Przedszkole w SowniePrzedszkole · 77 uczniów
- Przedszkole Niepubliczne Bajkowa KrainaPrzedszkole · 32 uczniów
- Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w WitkowiePrzedszkole · 30 uczniów
Najczęstsze pytania — Elemelek Niepubliczne Przedszkole
Ilu uczniów ma Elemelek Niepubliczne Przedszkole?
Do placówki Elemelek Niepubliczne Przedszkole (Lipnik, gmina Stargard, pow. stargardzki, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 142 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 32 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Elemelek Niepubliczne Przedszkole i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 8 oddziałów, czyli średnio 17,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Ilu nauczycieli ma Elemelek Niepubliczne Przedszkole?
W placówce pracuje 20 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 7,1 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.
Elemelek Niepubliczne Przedszkole — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Karolina Gwóźdź. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Elemelek Niepubliczne Przedszkole?
Elemelek Niepubliczne Przedszkole działa w: Lipnik, gmina Stargard, pow. stargardzki, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 17 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Elemelek Niepubliczne Przedszkole?
Numer RSPO tej placówki to 276178. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Elemelek Niepubliczne Przedszkole — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗