Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie
Placówka Kształcenia Ustawicznego - bez szkół · publiczna · Wąbrzeźno · gmina Wąbrzeźno
Numer RSPO
274270
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Wąbrzeski
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Wąbrzeźno
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła IISzkoła podstawowa · 695 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda WojnowskiegoSzkoła podstawowa · 591 uczniów
- Technikum w WąbrzeźnieTechnikum · 458 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w WąbrzeźnieBranżowa szkoła I stopnia · 257 uczniów
- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie - Liceum OgólnokształcąceLiceum ogólnokształcące · 218 uczniów
- Przedszkole Miejskie "Bajka"Przedszkole · 188 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące dla DorosłychLiceum ogólnokształcące · 76 uczniów
- Przedszkole Niepubliczne "Alpido"Przedszkole · 27 uczniów
Najczęstsze pytania — Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Wąbrzeski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie?
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie działa w: Wąbrzeźno, gmina Wąbrzeźno, pow. wąbrzeski, woj. kujawsko-pomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 18 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie?
Numer RSPO tej placówki to 274270. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wąbrzeźnie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗