Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie
Placówka Kształcenia Ustawicznego - bez szkół · publiczna · Mieczysławów · gmina Krzyżanów
Numer RSPO
119906
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Typ organu
Minister ds. rolnictwa i rozwoju wsi
Inne placówki w gminie Krzyżanów
- Technikum w MieczysławowieTechnikum · 190 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w KrzyżanowieSzkoła podstawowa · 158 uczniów
- Publiczne Gminne Przedszkole w KrzyżanowiePrzedszkole · 97 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kaszewach DwornychSzkoła podstawowa · 27 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia w MieczysławowieBranżowa szkoła I stopnia
- Szkoła Policealna w MieczysławowieSzkoła policealna
- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w MieczysławowieZespół szkół i placówek oświatowych
Najczęstsze pytania — Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie?
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie działa w: Mieczysławów, gmina Krzyżanów, pow. kutnowski, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 8 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie?
Numer RSPO tej placówki to 119906. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Mieczysławowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗