Przejdź do treści
z-dykty.pl

Bursa Sms Tychy

Bursa · niepubliczna · Tychy · gmina Tychy

Nauczyciele

1

Numer RSPO

277045

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Akademia Piłki Nożnej Sms Tychy

Typ organu

Stowarzyszenia

Inne placówki w gminie Tychy

Wszystkie placówki gminy Tychy

Najczęstsze pytania — Bursa Sms Tychy

Bursa Sms Tychy — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Akademia Piłki Nożnej Sms Tychy. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Bursa Sms Tychy?

Bursa Sms Tychy działa w: Tychy, gmina Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 167 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Bursa Sms Tychy?

Numer RSPO tej placówki to 277045. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Bursa Sms Tychy — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗