Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia
Branżowa szkoła I stopnia · publiczna · Chojna · gmina Chojna
Uczy się tu 16 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 147 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 17 placówek.
Uczniowie
16
Oddziały
1
Uczniów na oddział
16
Numer RSPO
58484
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Powiat Gryfiński
Typ organu
Powiat ziemski
Inne placówki w gminie Chojna
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w ChojnieSzkoła podstawowa · 536 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza KorczakaSzkoła podstawowa · 470 uczniów
- Bajkowe Przedszkole Miejskie w ChojniePrzedszkole · 246 uczniów
- Technikum im. Ppor. Ryszarda KuleszyTechnikum · 237 uczniów
- Branżowa Szkoła I Stopnia im. Ppor. Ryszarda KuleszyBranżowa szkoła I stopnia · 209 uczniów
- Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Spod SiekierekLiceum ogólnokształcące · 196 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w NawodnejSzkoła podstawowa · 97 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w GrzybnieSzkoła podstawowa · 79 uczniów
Najczęstsze pytania — Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia
Ilu uczniów ma Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia?
Do placówki Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia (Chojna, gmina Chojna, pow. gryfiński, woj. zachodniopomorskie) uczęszcza 16 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 146,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 16 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 17,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Powiat Gryfiński. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia?
Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia działa w: Chojna, gmina Chojna, pow. gryfiński, woj. zachodniopomorskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 17 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia?
Numer RSPO tej placówki to 58484. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗