Przejdź do treści
z-dykty.pl

Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie

Branżowa szkoła II stopnia · publiczna · Międzychód · gmina Międzychód

Numer RSPO

276036

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Powiat Międzychodzki

Typ organu

Powiat ziemski

Inne placówki w gminie Międzychód

Wszystkie placówki gminy Międzychód

Najczęstsze pytania — Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie

Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Powiat Międzychodzki. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie?

Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie działa w: Międzychód, gmina Międzychód, pow. międzychodzki, woj. wielkopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 37 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie?

Numer RSPO tej placówki to 276036. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Branżowa Szkoła II Stopnia w Międzychodzie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗