Przejdź do treści
z-dykty.pl

Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie

Branżowa szkoła I stopnia · publiczna · Żabno · gmina Żabno

Uczy się tu 125 uczniów.

To więcej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 94 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 29 placówek.

Uczniowie

125

Oddziały

6

Uczniów na oddział

20,8

Numer RSPO

38675

Rodzaj wpisu

szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej

Organ prowadzący

Powiat Tarnowski

Typ organu

Powiat ziemski

Inne placówki w gminie Żabno

Wszystkie placówki gminy Żabno

Najczęstsze pytania — Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie

Ilu uczniów ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie?

Do placówki Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie (Żabno, gmina Żabno, pow. tarnowski, woj. małopolskie) uczęszcza 125 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 94 uczniów — ta placówka ma więcej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 6 oddziałów, czyli średnio 20,8 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 20,9 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej więcej tyle, co w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Powiat Tarnowski. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie?

Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie działa w: Żabno, gmina Żabno, pow. tarnowski, woj. małopolskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 29 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie?

Numer RSPO tej placówki to 38675. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Branżowa Szkoła I Stopnia w Żabnie — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗