Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie
Branżowa szkoła I stopnia · publiczna · Mokrzeszów · gmina Świdnica
Uczy się tu 11 uczniów.
To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 144 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 26 placówek.
Uczniowie
11
Oddziały
1
Uczniów na oddział
11
Numer RSPO
104456
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Typ organu
Minister ds. rolnictwa i rozwoju wsi
Inne placówki w gminie Świdnica
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w PszennieSzkoła podstawowa · 431 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie DolnymSzkoła podstawowa · 370 uczniów
- Szkoła Podstawowa w Lutomi DolnejSzkoła podstawowa · 269 uczniów
- Przedszkole Bajkowa Dolinka w PszenniePrzedszkole · 176 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w GrodziszczuSzkoła podstawowa · 170 uczniów
- Szkoła Podstawowa w Bystrzycy GórnejSzkoła podstawowa · 170 uczniów
- Technikum w MokrzeszowieTechnikum · 151 uczniów
- Szkoła Podstawowa w MokrzeszowieSzkoła podstawowa · 137 uczniów
Najczęstsze pytania — Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie
Ilu uczniów ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie?
Do placówki Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie (Mokrzeszów, gmina Świdnica, pow. świdnicki, woj. dolnośląskie) uczęszcza 11 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 144 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.
Ile oddziałów ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie i ilu uczniów przypada na oddział?
Placówka ma 1 oddziałów, czyli średnio 11 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 18,3 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.
Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie?
Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie działa w: Mokrzeszów, gmina Świdnica, pow. świdnicki, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 26 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie?
Numer RSPO tej placówki to 104456. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Branżowa Szkoła I Stopnia w Mokrzeszowie — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗