Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach
Branżowa szkoła I stopnia · publiczna · Biedrzychowice · gmina Olszyna
Numer RSPO
69164
Rodzaj wpisu
szkoła/placówka wchodząca w skład jednostki złożonej
Organ prowadzący
Województwo Dolnośląskie
Typ organu
Samorząd województwa
Inne placówki w gminie Olszyna
- Technikum im. Marii Konopnickiej w BiedrzychowicachTechnikum · 273 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 1 w OlszynieSzkoła podstawowa · 201 uczniów
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w OlszynieSzkoła podstawowa · 173 uczniów
- Gminne Przedszkole PublicznePrzedszkole · 120 uczniów
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w BiedrzychowicachSzkoła podstawowa · 71 uczniów
- Dolnośląski Zespół Szkół w BiedrzychowicachZespół szkół i placówek oświatowych
- Szkoła Policealna w BiedrzychowicachSzkoła policealna
- Branżowe Centrum Umiejętności w Dziedzinie Hotelarstwa w Dolnośląskim Zespole Szkół w BiedrzychowicachBranżowe Centrum Umiejętności
Najczęstsze pytania — Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach
Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach — kto jest organem prowadzącym?
Organem prowadzącym jest Województwo Dolnośląskie. Placówka ma status: publiczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.
Gdzie znajduje się Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach?
Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach działa w: Biedrzychowice, gmina Olszyna, pow. lubański, woj. dolnośląskie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 9 placówek oświatowych.
Jaki numer RSPO ma Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach?
Numer RSPO tej placówki to 69164. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.
Branżowa Szkoła I Stopnia w Biedrzychowicach — skąd pochodzą te dane?
Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.
Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗