Grodzisko Dolne
gmina wiejska · pow. leżajski · woj. podkarpackie · instytucje · dane 2025
Instytucje gminy Grodzisko Dolne
Szkoły, ośrodki pomocy społecznej, zakłady komunalne i inne instytucje publiczne z siedzibą w gminie Grodzisko Dolne – z Biuletynu Zamówień Publicznych, Systemu Informacji Oświatowej i Krajowego Rejestru Sądowego. Rodzaj instytucji jest rozpoznany automatycznie z nazwy – to nie jest deklaracja żadnego urzędu.
Oświata(13)
- Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w LaszczynachLaszczyny
- Przedszkole Niepubliczne Pn. "Ochronka Świętego Józefa"Grodzisko Dolne
- Przedszkole Samorządowe w Grodzisku DolnymGrodzisko Dolne· 1 wzmianek
- Przedszkole Samorządowe w Grodzisku GórnymGrodzisko Górne
- Przedszkole w Wólce GrodziskiejWólka Grodziska
- Szkoła Podstawowa im. Gen. Bryg. Witołda Nowiny-Sawickiego w OpaleniskachOpaleniska
- Szkoła Podstawowa w ChodaczowieChodaczów· 1 wzmianek
- Szkoła Podstawowa w Grodzisku DolnymGrodzisko Dolne· 6 wzmianek
- Szkoła Podstawowa w Grodzisku GórnymGrodzisko Górne· 1 wzmianek
- Szkoła Podstawowa w LaszczynachLaszczyny
- Szkoła Podstawowa w Wólce GrodziskiejWólka Grodziska
- Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku DolnymGrodzisko Dolne
- Zespół Szkół im. Prof. Franciszka Leji w Grodzisku GórnymGrodzisko Górne