Przejdź do treści
z-dykty.pl

Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi

Technikum · niepubliczna · Łódź-Górna · gmina Łódź

Uczy się tu 169 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 410 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.

Uczniowie

169

Oddziały

11

Nauczyciele

39

Uczniów na oddział

15,4

Na jednego nauczyciela przypada 4,3 uczniów. Liczby pochodzą ze stanu na 30 września (2024/2025) – to skala placówki, nie ocena jej pracy.

Numer RSPO

269949

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Strefa Edukacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Typ organu

Spółki Handlowe

Inne placówki w gminie Łódź

Wszystkie placówki gminy Łódź

Najczęstsze pytania — Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi

Ilu uczniów ma Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi?

Do placówki Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi (Łódź-Górna, gmina Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie) uczęszcza 169 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 409,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 11 oddziałów, czyli średnio 15,4 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 22,8 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Ilu nauczycieli ma Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi?

W placówce pracuje 39 nauczycieli, czyli na jednego nauczyciela przypada 4,3 uczniów. Liczba obejmuje wszystkie formy zatrudnienia sprawozdane do SIO.

Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Strefa Edukacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi?

Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi działa w: Łódź-Górna, gmina Łódź, pow. Łódź, woj. łódzkie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi?

Numer RSPO tej placówki to 269949. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Technikum Automatyki i Robotyki w Łodzi — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗