Przejdź do treści
z-dykty.pl

Przedszkole Eduventura

Przedszkole · niepubliczna · Włochy · gmina Warszawa

Uczy się tu 11 uczniów.

To mniej niż w połowie placówek tej gminy — mediana wynosi tam 744 uczniów. Rejestr wykazuje w tej gminie 200 placówek.

Uczniowie

11

Oddziały

2

Uczniów na oddział

5,5

Numer RSPO

272024

Rodzaj wpisu

samodzielna

Organ prowadzący

Szkoła Eduventura Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Typ organu

Spółki Handlowe

Inne placówki w gminie Warszawa

Wszystkie placówki gminy Warszawa

Najczęstsze pytania — Przedszkole Eduventura

Ilu uczniów ma Przedszkole Eduventura?

Do placówki Przedszkole Eduventura (Włochy, gmina Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie) uczęszcza 11 uczniów w roku szkolnym 2024/2025. Mediana dla gminy to 743,5 uczniów — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. Dane z rejestru placówek oświatowych (SIO), stan na 30 września.

Ile oddziałów ma Przedszkole Eduventura i ilu uczniów przypada na oddział?

Placówka ma 2 oddziałów, czyli średnio 5,5 uczniów na oddział. Mediana dla gminy to 25,1 uczniów na oddział — ta placówka ma mniej niż w połowie placówek tej gminy. To liczebność sprawozdana do SIO, nie liczebność klasy na konkretnej lekcji.

Przedszkole Eduventura — kto jest organem prowadzącym?

Organem prowadzącym jest Szkoła Eduventura Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Placówka ma status: niepubliczna. Organ prowadzący odpowiada za finansowanie i organizację pracy placówki.

Gdzie znajduje się Przedszkole Eduventura?

Przedszkole Eduventura działa w: Włochy, gmina Warszawa, pow. Warszawa, woj. mazowieckie. W tej gminie rejestr SIO wykazuje 200 placówek oświatowych.

Jaki numer RSPO ma Przedszkole Eduventura?

Numer RSPO tej placówki to 272024. RSPO (Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych) to identyfikator nadawany przez system SIO — nazwa placówki zmienia się przy reorganizacji, numer zostaje, więc to po nim łączymy dane z różnych roczników.

Przedszkole Eduventura — skąd pochodzą te dane?

Dane pochodzą z publikacji zbiorczej Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Metodologia: z-dykty.pl/metodologia.

Źródło: publikacja zbiorcza Systemu Informacji Oświatowej (dane.gov.pl, zbiór 839), stan na 30 września. Pokazujemy skalę placówki – liczbę uczniów, oddziałów i nauczycieli – a nie wyniki nauczania: te nie są publikowane na poziomie pojedynczej szkoły. Fakty o instytucjach, nie osobach (zasada #4/#5). Zbiór źródłowy ↗